Image is not available

A vision without action is merely a dream...

Slider

סקירה שבועית 29/11/09

29 נובמבר 2009
הסקירה השבועית של ספונסר – 29.11.2009
את הגרפים והניתוחים הטכניים המלאים ניתן למצוא באתר ספונסר www.sponser.co.il תחת המדורים "ניתוח מדדים", "ניתוח מניות" ו- "על רגל אחת".

ניתוח מדדים

סקירה שבועית – מגמה מעורבת נרשמה בבורסה המקומית בסיכום שבוע המסחר החולף שהסתיים בירידות שערים חדות. מדד המעו"ף רשם עליות שערים ברוב ימות השבוע בעקבות מגמה חיובית במדד הבנקים כשמנגד מדד ת"א 75 נסחר במגמה שלילית בגלל האווירה הפסימית ששררה במניות הנדל"ן. במדד ת"א 100 בלטה לטובה מניית אמפל אמריקן שזינקה בכ- 10% נוספים לאחר שאיש העסקים יוסי מימן רכש את השליטה בחברת 012 סמייל של שאול אלוביץ' לפי שווי של 1.2 מיליארד שקל דרך חברת אמפל. מנגד, מניית אבגול צנחה בכמעט 14% למרות שדיווחה השבוע על שיפור ניכר ברווחיות. הרווח הנקי של החברה בתשעת החודשים הראשונים של 2009 הסתכם בכ- 12.3 מיליון דולר, גידול של 218% בהשוואה לרווח נקי של 3.9 מיליון דולר בתקופה המקבילה ב- 2008. באפיק הסולידי, מדדי התל בונד נסחרו השבוע לשם שינוי במגמה שלילית ורשמו ירידות שערים של כ- 0.7% בממוצע. באג"ח הממשלתי נרשמה מגמה מעורבת כשבאפיק הצמוד נרשמו ירידות של עד 0.6% במח"מ הבינוני ובאפיק השקלי השחרים נותרו כמעט ללא שינוי. מחזורי המסחר היו גבוהים מהממוצע ועמדו על כ- 1.7 מיליארד ש"ח ליום.
שבוע המסחר נפתח בעליות שערים על רקע המגמה העולמית שנרשמה ביום שישי שעבר. המדדים המובילים נסחרו בשעות הבוקר במגמה חיובית, ובשעות הצהריים עברו להיסחר במגמה מעורבת. מניות הבנקים ות"א 25 בלטו לחיוב, מנגד מניות הנדל"ן רשמו ירידות שערים בהובלת מניית אפריקה ישראל שצנחה בכ- 5% על רקע החלטת בג"ץ לבטל את הפרטת בתי הסוהר, פרויקט בו לקחה חלק גם אפריקה שהשקיעה בפרויקט 110 מיליון שקל. החברה תקבל את סכום ההשקעה בחזרה והיא מתכוונת לתבוע את המדינה בגין רווחים עתידיים שהייתה עשויה לרשום בגין הפרויקט. יום שני נפתח בעליות שערים קלות בהשפעת המגמה העולמית בפתיחת שבוע המסחר בבורסות אסיה ואירופה. המדדים המובילים התחזקו בהדרגה בהובלה של מניות הבנקים. מדד המעו"ף פרץ בסופו של יום המסחר את רמת השיא השנתי ורשם שיא חדש.
המגמה החיובית שלטה בשוק המניות גם ביום שלישי למרות שיום המסחר נפתח בירידות שערים של כ- 0.3%. המדדים המובילים נסחרו כאמור בשעות הבוקר בטריטוריה השלילית, אולם החל משעות הצהריים עברו להיסחר במגמה מעורבת ואף סגרו בצד הירוק. את המגמה החיובית הובילו מניות הבנקים כשמנגד מניות הנדל"ן שוב רשמו ירידות שערים. יום רביעי התאפיין במגמה מעורבת כאשר יום המסחר נפתח ביציבות בהתאם לנעילת המסחר יום קודם לכן בארה"ב. המדדים המובילים נסחרו לאורך יום המסחר במגמה מעורבת כאשר מניות הבנקים בלטו לחיוב והובילו את מדד המעו"ף לשיא שנתי חדש של כמעט 1,098 נקודות. ברקע הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה עוד חדשות טובות לאחר נתוני הצמיחה המעודדים בדמות שיעור האבטלה (שיעור הבלתי מועסקים) בישראל שירד ברבעון השלישי ל- 7.8% מ- 8% ברבעון השני.
אתמול, יום חמישי, המסחר התאפיין בירידות שערים, למרות פקיעה חיובית של אופציות המעו"ף בפתיחת המסחר. מדד המעו"ף פקע ברמה של 1093.82 המשקף עליה של 0.27% במחזור של 1.1 מיליארד ש"ח. החל משעות הבוקר המדדים המובילים רשמו ירידות שערים חדות בהתאם למגמה העולמית בעקבות חששות מפשיטת רגל של ממשלת דובאי שהבנקים באירופה חשופים אליה בעשרות מיליוני דולרים והחל מהשעה 12.00 דשדשו בטווח מחירים צר עד לשעת הנעילה. בסיכום יומי מדד המעו"ף ירד ב- 1.09% ומדד הבנקים ירד ב- 1.62%. מחזור המסחר הכולל הסתכם ב- 3 מיליארד ש"ח.
בסיכום שבועי מדד המעו"ף עלה ב- 1.27% מדד ת"א 75 ירד 1.95%, מדד הבנקים עלה 2.96%, מדד נדל"ן 15 רשם השבוע ירידה של 3.96% ומדד התל-טק 15 רשם ירידה שבועית של 0.54%. בשוק המט"ח הדולר היציג רשם עליה שבועית של כמעט 2% לרמה של 3.82 ש"ח לדולר.
תחזית – מדד המעו"ף רשם כאמור עליות שערים של כ- 1.3% בסיכום שבוע המסחר החולף והגיע בדיוק אל היעד אותו ציינו בשבועות האחרונים ברמה של 1100 נקודות. כל עוד המדד לא פורץ רמה זו בצורה ברורה לא מתקבל איתות קניה וכעת הוא עלול לתקן כלפי מטה לכיוון רמות 1055-1060 נקודות שצפויות לשמש כתמיכה. כל עוד מדד המעו"ף לא שובר כלפי מטה תוך מחזורים גבוהים מדובר בתיקון טכני הגיוני וצפוי שיכין לדעתנו את השוק לעליות ושיאים חדשים בהמשך.

שקל-דולר – הדולר רשם בימים חמישי ושישי התחזקות נאה מול רוב מטבעות העולם בכלל ומול השקל המקומי בפרט, נכון להרגע הדולר נסחר מעל רמה של 3.80 ש"ח לדולר שמהווה רמת התנגדות (ראה גרף) ובמקרה של פריצה ברורה כלפי מעלה היעד הבא ניצב ברמה של 4 ש"ח לדולר.

מדד ת"א 25 - מדד המעו"ף ממשיך השבוע למעלה ומתחזק בעוד 1.27% כל הדרך לפקיעה כמעט בגבוה שנתי. ראינו השבוע עליות בשוק המקומי באופן סלקטיבי מאוד תוך כדי התעלמות מסגירת מסחר שלילית בשבוע המסחר הקודם בבורסות ארה"ב ואירופה. השוק עולה אבל המשקיעים כמעט ולא מרגישים זאת, מי שהיה חשוף למניות הבנקים הרגיש זאת טוב מאוד עם עליה של 4.7% מיום א' ליום ד' האחרון, אך ביום המסחר האחרון שחררו מעט קיטור והמדד התממש לו קצת מעל 1.5% בירידה מגבוה שנתי חדש.
מחזורי המסחר במניות המעו"ף היו בממוצע 950 מיליון ש"ח מהם 300 מיליון ש"ח בממוצע במניות הבנקים שמהווים 25% מהמדד בעיקר בימים ב'-ד' (מי אמר שקשה לווסת את השוק ?). יום חמישי נסגר המסחר במגמה שלילית לאחר פקיעה חיובית ובהתאם לבורסות אירופה שירדו בחדות בגלל הודעתה של ממשלת נסיכות דובאי על תוכנית ארגון מחדש של חברת ההשקעות הממשלתית דובאי וורלד ועל הקפאת פירעון חובות החברה לנושיה לפרק זמן של שישה חודשים.
ניתוח טכני - גאפ חדש פתוח נוצר השבוע במדד המעו"ף ברמת 1070 וכמובן שקיים עדיין הגאפ הפתוח ברמות של 1022, כל עוד השוק נסחר מעל רמת 1057 שהוא השיא האחרון הוא חיובי בעיניי.
נגזרים - סטיות התקן עלו השבוע מעט מהשפל שהגיעו אליהן בשבוע שעבר, מיום ראשון ובהמשך השבוע עלתה הסטייה בעיקר בגלל פחד של כותבי אופציות קול שחששו מהתנודתיות סמוך לפקיעה ובצדק. השיא היה ביום רביעי סמוך לסגירת המסחר שם ראינו שורט סקוויז חזק מאוד לרמות של 1097-98 במדד ולחץ חזק מאוד על כתבני הקולים שרצו מהר להתכסות על האופציות, הלחץ השתחרר בעיקר בגלל ירידה חדה בחוזים העתידיים סמוך לנעילה. החודש שוב ראינו שמפת הפוזיציות הכתובות היא המלצה בלבד, החוזה הקצר גולגל בחוזה הארוך על סטרייק (מחיר מימוש) 1060 כבר ביום ב' ולכן לא ראינו התנגדות מיוחדת בשבוע האחרון מצד המוכרים בנכס הבסיס. בהתאם ליום ד' בוקר הפקיעה התאפיין בביקושים לנכס בסיס, המדד התיאורטי לפני הכניסה לשלב הרנדומאלי ב- 9:45 היה מעל 1100 אבל החוזה נסחר 2-3 נקודות מתחת, התארכות השלב הרנדומאלי עד ל 9:50 הביא מוכרים שהורידו מעט את שער הפקיעה לרמה של 1093.82. בהמשך יום המסחר ראינו ירידות שערים בהתאם למסחר באירופה, סטיות התקן נרגעו מעט ביום המסחר האחרון והתייצבו על 22.5 סביב הכסף עדיין נמוכות לתקופה לטעמי.

מדד הבנקים - מדד הבנקים עלה השבוע ב- 2.96%, יותר מכל מדד אחר, וסגר ב- 1178.3. במהלך השבוע קבע המדד שיא תקופתי חדש 1221. העליות כתוצאה מדוחות טובים של הפועלים, מזרחי והבינלאומי. בתחילת השבוע הקרוב ידווחו הבנקים דיסקונט ולאומי והצפי לדוחות טובים בהתאם למתחרים. בעיית קרן דובאי תעיב על המדד, וזאת למרות שאין קשר ישיר לבנקים בישראל. נראה השפעה פסיכולוגית עולמית ו"מדד הפחד" יעלה, לכן\ לדעתי בשבוע הקרוב נראה את מדד הבנקים נע בתחום של 1221 - שיא חדש לבין 1127 תחתית אחרונה.

מדד נדל"ן 15 - מדד הנדל"ן ירד השבוע ב- 3.96%, בניגוד למגמת השוק וסגר ב- 287.99. ראינו מסחר תנודתי מאוד גם ביומי וגם בשבועי שמראה על חוסר יציבות במדד. הסיבה העיקרית לירידה היא בעיית אג"ח של אפריקה שלא מוצאת את פתרונה ועד שנושא זה לא ירד מהכותרות לא נראה יציבות במדד. גם נתוני הדוחות של שיכון ובינוי ואלביט הדמיה לא תורמים למדד. בנוסף גורם עליית הריבית והצפי להמשך עליות בריבית שמייקר את המשכנתאות, נתון שיביא לירידה בכמות לוקחי המשכנתאות, התוצאה פחות מכירת בתים.
ניתוח טכני - המדד שבר השבוע התנגדות חשובה ב- 293 ונתן סימן להמשך ירידות לטווח הקצר. לדעתי המסחר בשבוע הקרוב יהיה תנודתי, בטווח 281 (תמיכה קרובה) לבין ההתנגדות ב- 293 וזאת עד לפיתרון בעיית אפריקה.סבירות גם לירידה לבדיקת תמיכה ב-277.

מדד CAC צרפת - המדד כולל את 40 החברות בעלות שווי השוק והסחירות הגבוהים ביותר בבורסה בצרפת. כפי שניתן לראות בגרף היומי המצורף מדד המניות הצרפתי רשם ירידות שערים חדות ביומיים האחרונים אולם כל עוד הוא לא שובר את רמת התמיכה החזקה באזור 3550 נקודות עדיין מדובר בדשדוש בלבד ואין איתות שורט (מכירה) על המדד.

מדד S&P 500 - מדד משוקלל של שערי כל 500 המניות הנסחרות בבורסה לניירות ערך בניו-יורק. רשימת המניות במדד זה כוללות 425 מניות של חברות בענף התעשייה ו- 75 מניות של חברות בענף התחבורה. שבוע מסחר תנודתי נחתם בירידה של 1.72% בהשפעת "אפקט דובאי", אולם למרות התנודתיות הגבוהה המדד רשם שבוע נוסף של דשדוש בטווח מסחר ברור שבין 1,112 מלמעלה לבין 1,087 מלמטה. כ"כ מחזורי המסחר נמוכים מהממוצע התקופתי ותומכים בדשדוש הקיים. אין חוקים לדשדוש (זמן וטווח מחירים), אולם במצב הנוכחי נראה שנראה בקרוב תנודה שתכריע את המשך המגמה. מלמעלה, פריצה של רמת ה- 1,112 תהווה טריגר להמשך המגמה החיובית עם מחיר יעד ראשון ב- 1,138 ומחיר יעד שני ב- 1,171. מלמטה אזור 1,074 מהווה רמת תמיכה מהותית לטווח הקצר.

ניתוח מניות

אלביט מערכות (1081124) - החברה, אלביט מערכות בע"מ, פועלת בתחום פרוייקטי השבחת פלטפורמות צבאיות מוטסות, יבשתיות וימיות ובפרוייקטים לפיתוח ויצור של מערכות משולבות עתירות תוכנה. כמו כן עוסקת אלביט מערכות בתכנון, פיתוח, יצור, שילוב ושיווק של מערכות ומוצרים אלקטרוניים ואלקטרו אופטיים מתקדמים עתירי תוכנה בתחום הצבאי ונגזרותיו ובמתן תמיכה ושירותים למוצרים ומערכות אלה. אלביט מערכות מספקת פתרונות לציוד מתוצרת מערבית ומזרחית כאחד. אלביט מערכות מעורבת בפיתוח וייצור מערכות אלקטרוניות ואלקטרו אופטיות במספר פרוייקטים מובילים בארץ ובעולם בתחומים כגון: שליטה בקרה ותקשורת - יבשה וים, בקרת אש, מפה דיגיטלית, ראיית לילה, מערכות כינון ותצוגה המותקנות על קסדת הטיס, מערכות לעיבוד ותצוגת נתונים, חימוש מונחה, מטוסים ללא טייס, סימולטורים ממוחשבים, מערכות תקשורת, מוצרי הדמאה תרמית, מוצרי לייזרים, מערכות אופטיות לחלל, מערכות צילום אוירי, מערכות תקשורת אופטית, מוצרי אבטחה ומערכות הינע.
ניתוח טכני - המניה נעה בתעלה יורדת ונסחרת בימי המסחר בדשדוש בין רמת 22100 מלמטה לרמת 24430 מלמעלה, פריצה או שבירה של תחום הדשדוש הנ"ל יתנו את האות למהלך הבא.

פאנגאיה נדלן (434019) – החברה, פאנגאיה נדל"ן בע"מ, עוסקת באיתור וביצוע השקעות שונות בתחום הנדל"ן, ולשם כך בוחנת, במהלך העסקים הרגיל שלה, התקשרויות בעסקאות רבות ושונות בתחום הנדל"ן.
ניתוח טכני – המניה נעה ברצועה רחבה בין רמת 127 מלמטה ל- 179 מלמעלה כאשר רמת האיזון באמצע היא 152 נקודות.. שבירת 127 תשלח את הנייר לסגירת גאפ ברמת 122 נקודות, מאידך התבססות מעל 127 והיפוך במחזור גבוה ישלחו את הנייר חזרה לבדיקת ההתנגדות ב 152 נקודות לדעתי.

שיכון ובינוי (1081942) - החברה, שיכון ובינוי - אחזקות בע”מ, והחברות שבשליטתה פועלות בישראל ומחוץ לישראל, בענף הנדל”ן, על תחומיו השונים - רכישה, תכנון, השבחה ופיתוח של מקרקעין, מכירת מקרקעין, מבונים ושאינם מבונים, קבלנות סלילה ותשתיות, קבלנות בנין, קבלנות אלקטרומכנית, יצור חומרי גלם לענף הבניה, החזקה והכשרה של נכסים מניבים, בביצוע פרויקטים לשיפור איכות הסביבה וכן פעילויות משיקות אחרות.
ניתוח טכני –המניה מדשדשת בשבועות האחרונים בין רמת 635 מלמטה לרמת 693-700 מלמעלה. רמת התמיכה 635 משתלבת בשלב זה עם קו המגמה העולה מהתחתית ובעצם הופכת להיות תמיכה כפולה, שבמידה ותשבר יתקבל איתות מכירה לטווח הקצר עם יעד ב 578 נקודות. לונג בשלב זה רק בפריצת 693-700 נקודות.

בזק (230011) – החברה, בזק החברה הישראלית לתקשורת בע"מ, ביחד עם החברות הבנות שלה, הינה הספק המרכזי של שירותי תקשורת במדינת ישראל. קבוצת בזק מבצעת ומספקת מגוון רחב של פעולות בזק ושירותי בזק, לרבות שירותי תקשורת פנים-ארציים נייחים, שירותי רדיו-טלפון נייד (רט"ן), שירותי תקשורת בינלאומיים, שרותי טלויזיה באמצעות לווין, שירותי גישה לאינטרנט, שירותי מוקדים ללקוחות, החזקה ופיתוח של תשתיות תקשורת, מתן שירותי תקשורת לספקי תקשורת אחרים, שירותי לווין, הפצת שידורי טלוויזיה ורדיו לציבור, אספקה ותחזוקה של ציוד ושירותים בחצרי הלקוח (נס"ר).
ניתוח טכני – המניה פגשה שוב השבוע את ממוצע נע 50 שהיווה את התמיכה החשובה לכל אורך גל העליות האחרון במניה. גם הפעם נגיעה בממוצע נע 50 הוציאה מהלך מתקן במיידית והמניה חזרה לעלות. על הגרף ניתן לזהות התחלה של תעלה יורדת ואיתותי חולשה ראשונים על המתנדים אשר עוברים מהטריטוריה החיובית לשלילית. עם זאת, כל עוד המניה לא שוברת את התמיכה החשובה בממוצע נע 50 (המקלים יאפשרו לה לרדת עד לאיזור 800), אין איתות שלילי. שבירה של איזור 800 הנקודות יהווה שינוי לרעה בגרף המניה לטווח הקצר- בינוני.

כלל עסקי ביטוח (224014) – החברה, כלל החזקות עסקי ביטוח בע"מ, פועלת בעיקר בביטוח, בניהול קרנות הפנסיה וקופות גמל ובתחום השירותים הפיננסים וכן באחזקת סוכנויות ביטוח.
כלל עסקי ביטוח פועלת בתחום ביטוח חיים וחיסכון ארוך טווח בענף ביטוח חיים, ענף קרנות הפנסיה וענף קופות הגמל וקרנות ההשתלמות. בתחום ביטוח כללי כלל עסקי ביטוח פועלת בתחומי ביטוח רכב חובה, רכב רכוש, ביטוח חבויות וביטוח רכוש אחר. כלל עסקי ביטוח עוסקת גם בענף ביטוח בריאות הנחלק למחלות ואשפוז וביטוח תאונות אישיות. פעילות ביטוח באירופה ובארה"ב מתבצעת באמצעות חברות בנות של כלל עסקי ביטוח.
בתחום השירותים הפיננסים כולל בעיקר פעילויות בנקאות להשקעה, ניהול תיקים וקרנות נאמנות, ניהול השקעות עצמיות (נוסטרו), שירותים פיננסיים ומוצרים פיננסיים.
ניתוח טכני – בשבוע שעבר ציינו את קו התמיכה העולה ואת ממוצע נע 100 כתמיכות החשובות בגרף המניה. השבוע שברה המניה את קו התמיכה העולה אך נעצרה בדיוק על ממוצע נע 100. מספר סימנים על הגרף מצביעים כי קיים סיכוי סביר לראות את שבירת ממוצע נע 100 ותנועה לכיוון היעדים ברמות 7413 ו-7221 הנקודות.

קרדן NV (1087949) - החברה, קרדן אן. וי., הינה חברת השקעות ואחזקות, אשר פועלת, באמצעות חברות בנות וקשורות, בחמישה תחומי פעילות:
- נדל"ן: ייזום, פיתוח, בנייה, השכרה ומכירה של נדל"ן וכן בהשקעה בנכסים מניבים.
- מתן שירותים פיננסיים בארצות מרכז-מזרח אירופה.
- תשתיות: ייזום, ניהול וביצוע פרויקטים בעיקר בנושאים הקשורים למים, ביוב, איכות הסביבה וחקלאות.
- מסחר במוצרי צריכה: יבוא ושיווק כלי רכב מתוצרת General Motors) ויבוא ושיווק מוצרי חשמל ואלקטרוניקה.
- תקשורת וטכנולוגיות.
ניתוח טכני – בשבוע שעבר ציינו ששבירה מטה של רמת 2572 הנקודות תהווה איתות שלילי לטווח המיידי והשבוע ראינו את רמה זו נשברת ובדרך שברה גם את ממוצעים 50 ו-100. היציאה אל מחוץ לרצועת בולינגר התחתונה והתמיכה העולה סביב הרמה הנוכחית יכולים לאפשר תיקון בטווח המיידי אך היעד של השבירה נשאר איזור 2280-2300. מתנד ה-ADX המתחיל לעלות יכול להעיד על תנועה יורדת חזקה בטווח הקצר, במידה ואיתות שלילי נוסף יתקבל.

כיל (281014) - החברה, כימיקלים לישראל בע"מ, הינה חברה הפועלת בעיקר בתחומי הדשנים והכימיקלים המיוחדים, בשלושה מגזרים:
- כיל דשנים: הפקת אשלג מים המלח וכורה והפקת אשלג ומלח ממכרות תת קרקעיות בספרד ואנגליה. כיל דשנים מעבדת את האשלג לסוגיו ומשווקת אותו ברחבי העולם. כמו כן משתמשת כיל דשנים בחלק מהאשלג לייצור דשנים מורכבים.
- כיל מוצרים תעשייתיים: ייצור ברום מתמיסה הנוצרת כתוצר לוואי מתהליך ייצור האשלג בסדום ותרכובות המבוססות בעיקר על הברום.
- כיל מוצרי תכלית: ניקוי חלק מהחומצה הזרחתית החקלאית המיוצרת בכיל דשנים, רכישת חומצה זרחתית נקייה וכן ייצור חומצה זרחתית תרמית.
נוסף על המגזרים הנ"ל כיל עוסקת גם בהתפלת מים ומטלורגיה.
ניתוח טכני - מניות החברה נסחרות תחת מדד ת"א 25. מבט טכני מראה כי השבוע נתמכה המנייה על תמיכת אזור רמת 5000, רמה שנפרצה לאחרונה , בשלב זה ניכר כי המנייה מדשדשת לפני המשך עולה, כאשר איתות נוסף להמשך עולה יתקבל בעת פריצת ההתנגדות על 5500. ניתן לומר כעת כי המנייה מצויה במהלך עולה ברור עדיין בתמונה הכללית, וזאת לפי קו המגמה העולה מתחילת מרץ האחרון, כאשר לטווח הקצר יותר, ניתן לראות כי המנייה תיקנה בשלב זה עד רמת פיבו ש"ש ממהלך הירידות האחרון כאשר רמת 5500, לכשייפרץ תיתן איתות ברור להמשך המגמה העולה. כעת דשדוש מחירים בין טווח 5000/5350, כאשר היציאה מתחום זה ייתן איתות המשך לטווח הקצר.

פרטנר (1083484) - התאגיד, חברת פרטנר תקשורת בע"מ, הינו חברה סלולרית המספקת שירותים ויישומים באמצעות רשת בטכנולוגיות UMTS/GPRS/GSM/HSDPA, תחת המותג הבינלאומי ORANGE. פרטנר החלה בפעילות מסחרית מלאה בינואר 1999, והיא מספקת שירות ומגוון ישומים ללמעלה משני מיליון מנויים בישראל. מנויי פרטנר יכולים להשתמש בשירותי נדידה בינלאומיים באמצעות מפעילי רשתות GSM. פרטנר השיקה את שירותי הדור השלישי שלה בשנת 2004. מניות פרטנר נסחרות בבורסת תל אביב, ותעודות ה-ADS של החברה נסחרות בנאסד"ק ובבורסת לונדון. באוק' 2009 הושלמה עיסקה, לפיה מכרה חברת האצ'יסון את מלוא החזקותיה בפרטנר לחברה הציבורית סקיילקס.
ניתוח טכני - מניות החברה נסחרות תחת מדד ת"א 25. ניתן לראות טכנית כי המנייה ממשיכה לשהות תחת מהלך עולה, כאשר קו המגמה העולה (חיצים ירוקים). לאחרונה, המנייה ביצע
לתיאום פגישה 03-5251544

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר